logo-nutropharma

Zaprasza do wzięcia udziału w akcji

Farmaceuci i lekarze testują

Cardiomin

Dla prawidłowego ciśnienia krwi. Źródło ważnych składników mineralnych – magnez i potas – w połączeniu z witaminą B6 oraz koenzymem Q10

Magnez korzystnie wpływa na funkcjonowanie mięśnia sercowego oraz utrzymuje równowagę elektrolitową. Potas pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz kompleksowo, współdziałając z magnezem i witaminą B6, przyczynia się do odpowiedniego funkcjonowania układu nerwowego. Potas występuje w postaci dobrze przyswajalnej organicznej soli – cytrynianu potasu. Cytrynian potasu nie wykazuje działania drażniącego na układ pokarmowy w przeciwieństwie do chlorku potasu1. Witamina B6 wraz z magnezem przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  • Cardiomin zawiera organiczną formę potasu i magnezu (cytrynian), dzięki czemu cechuje się wysoką wchłanialnością i nie podrażnia śluzówki przewodu pokarmowego.
  • Zawiera koenzym Q10, który zwiększa wydolność mięśnia sercowego.
NQS Hologram wizualizacja CZB

NQS czyli NutroPharma® Quality System
gwarantujący jakość i bezpieczeństwo produktu.

1 Olej S. Schultz, Schwatz S, Katz S, & Allen A, Potassium citrate & Potassium gluconate vs. Potassium chloride. Experimetal evaluation or relative interstinal toxicity. JAMA 199, 215-217 (1967).