#farmawiedzy Podcasty

Podcasty organizowane w ramach kampanii organizowanych przez NutroPharma®.

Małgorzata Bekier – Fachowo o cukrzycy w internecie

O (nie) byciu freakiem żywieniowym, zdrowym stylu życia, hejcie skierowanym do osób z problemami z cukrzycą rozmawiamy z Małgorzatą Bekier – farmaceutką przyjazną diabetykom, która edukuje pacjentów w Internecie. Dowiemy się, jak przez pacjentów postrzegana jest młoda kobieta, która daje farmaceutyczne porady. Gosia opowie też o pracy w aptece, swoim doświadczeniu i misji pomagania farmaceutom zrozumieć zawiłości cukrzycy. Będzie bardzo inspirująco!

Posłuchaj »

Paulina Znajdek-Awiżeń – Fitoterapia (nie) doceniony filar farmacji

O ziołolecznictwie i lekach roślinnych mówi Paulina Znajdek-Awiżeń – farmaceutka, której pasją są ziołolecznictwo i fitoterapia. To właśnie one zdeterminowały jej drogę życiową. Jaka jest różnica między tradycyjnym ziołolecznictwem i fitoterapią? Paulina porusza temat stosowania ziół w codziennym życiu, zdrowym trybie życia i modzie na stosowanie leków ziołowych

Posłuchaj »

Marcin Piątek – Farmacja jest kobietą – a może nie zawsze?

Farmacja jest kobietą, ale rozmawiać o farmacji mogą wszyscy – czyli odcinek, w którym przedstawiamy farmację z męskiej perspektywy. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z nami Marcin Piątek – farmaceuta, kierownik apteki, Wiceprezes Pomorsko-Kujawskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, który po godzinach zajmuje się dodatkowo szkoleniem farmaceutów.
Sprawdźcie sami, co Marcin ma do powiedzenia!

Posłuchaj »

Ana Krysiewicz – Farmaceuta źródłem wiedzy nie tylko w aptece

O znalezieniu własnej drogi, barierach komunikacyjnych z pacjentami, łączeniu roli matki z nowymi wyzwaniami – rozmawiamy z Aną Krysiewicz – blogerką, influencerką i farmaceutką z powołania, która edukuje pacjentów, zarówno w aptece, jak i w sieci. W rozmowie Ana dzieli się spostrzeżeniami na temat tego, jak uczyć pacjentów, by dobierali produkty świadomie i podpowiada w jaki sposób przekładać medyczny język na proste porady

Posłuchaj »

Zosia Winczewska – O mądrym stylu życia i racjonalnej suplementacji

O self care, mądrym stylu życia i racjonalnej suplementacji rozmawiamy z Zosią Winczewską – farmaceutką, która mimo doświadczenia w pracy z pacjentami, wybrała nieco inną drogę zawodową, związaną z medycyną stylu życia i suplementacją spersonalizowaną. W rozmowie Zosia dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat konieczności dbania o siebie i doradza, w jaki sposób – jako farmaceuta, otworzyć się na temat suplementacji i dlaczego tak ważne jest, by zostały one w aptece pod specjalistyczną kontrolą.

Posłuchaj »