#farmawiedzy

Praktyczna wiedza dla farmaceutów

DZIAŁAJMY RAZEM DLA DOBRA PACJENTÓW

Rzetelna i praktyczna wiedza jest największym argumentem w obronie dobra Pacjenta

Kilka słów o naszej kampanii edukacyjnej Farmacja jest kobietą

Jej celem jest promocja nowych kompetencji zawodowych farmaceutów, a w szczególności farmaceutek, które stanowią przeważającą większość personelu aptecznego. NutroPharma, jako firma od ponad 30 lat wspierająca profilaktykę zdrowia, widzi potrzebę zwrócenia uwagi na uaktualnioną o nowe uprawnienia i niezwykle ważną w procesie dbania o zdrowie Polaków, rolę farmaceutek. Więcej nt. kampanii na www.farmacjajestkobieta.pl oraz na FARMIE WIEDZY w sekcji kampanie. W ramach działań kamapnii, opublikowane zostały m.in. filmy z Katarzyną Bosacką, do obejrzenia których zapraszamy!

#farmawiedzy

Zapraszamy na cykl porad prawnicznych z zakresu prawa pracy

Jeśli nie znasz swoich praw, skąd możesz wiedzieć czy nie są przypadkiem łamane? Być może są osoby, które pilnie studiują Kodeks Pracy, jednak raczej jest ich niewiele. Czy na pewno jesteśmy świadomi swoich praw i obowiązków w relacji pracodawca-pracownik? Czy zdajemy sobie sprawę jakie obowiązki, ale i przywileje przysługują nam z racji zatrudnienia, jakie mamy w aptece?

ZOBACZ PONIŻEJ!

#prawofarmaceuty Prawo pracy

Zapraszamy na pierwszy z czterech cykli spotkań edukacyjnych. W tej edycji naszym ekspertem jest – mgr MONIKA BARTWICKA prawnik specjalizujący się w prawie farmaceutycznym i medycznym, związana z branżą od ponad 10 lat!.

mgr-MONIKA-BARTWICKA
Odtwórz wideo

#farmawiedzy Szkolenia, webinary, wideo

Nie możesz tego pominąć! Prawdziwa bomba wiedzy z zakresu psychologii, odnajdywania samego siebie, radzenia sobie z emocjami. Spotkania z wieloma ciekawymi osobistościami takimi jak: KATARZYNA MILLER – psycholog i psychoterapeuta, JANINA BĄK – nauczycielka akademicka, blogerka, autorka wielu książek, MACIEJ SOCHA – perinatolog i położnik oraz z farmaceutkami czynnymi zawodowo i zaangażowanymi społecznie w sieci.

Poznaj nasze kampanie

Farmacja jest kobietą jest akcją społeczną skupiającą uwagę na temacie kondycji zdrowotnej kobiet, adresowaną do farmaceutek. Nie zapominamy przy tym o naszych pacjentkach i pacjentach.

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą

Kampania stworzona przez farmaceutów dla farmaceutów, której celem jest zwrócenie uwagi na fakt, iż to właśnie farmaceuci, opierający się na aktualnej wiedzy medycznej, są najlepszymi ekspertami w dziedzinie farmakoterapii.