#farmawiedzy Nowe wydarzenia już wkrótce!

Już wkrótce przekażemy Wam szereg praktycznych informacji w formie wideo, dotyczących nowej usługi w aptece, jaką jest wystawianie recept farmaceutycznych. Szykujemy cykl porad z mgr farmacji Marcinem Piątkiem – wiceprezesem Okręgowej Rady Aptekarskiej w Bydgoszczy oraz Kierownikiem apteki ogólnodostępnej, Będzie fachowo i merytorycznie!

Nadchodzi też okres jesienny, Planujemy zatem materiał nt. profilaktyki prozdrowotnej. W temacie odporności będziemy rozmawiać z Zosią Winczewską – farmaceutką i wielką propagatorką zdrowego stylu życia,

To wszystko już wkrótce. A teraz zapraszamy Was gorąco do ZAPISÓW NA WEBINAR, który odbędzie już 19 września br. o godz. 19.00. Naszym gościem będzie dr Maciej Socha – specjalista położnictwa i ginekologii onkologicznej, perinatologii a także androlog kliniczny EAA. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Stankiewicz – doświadczona farmaceutka zaangażowana publicznie w profilaktykę onkologiczną.

Śledźcie naszą stronę, aby poznać więcej szczegółów.

Dr Maciej Socha

Z kim się spotkamy?

W planach mamy również kolejne spotkania, gdzie gościem naszych ambasadorek, i jednocześnie zaangażowanych społecznie farmaceutek, będzie Dr Maciej Socha – specjalista położnictwa i ginekologii, ginekologii onkologicznej, perinatologii, adiunkt w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, kierownik Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.