#farmawiedzy Nadchodzące wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do zapisów na webinary, jakie planujemy dla Was w 2023 roku. Wśród tematów, które będziemy szerzej omawiać będą m. in. zagadnienia z zakresu nowych uprawnień w aptece, zmian w prawie pracy, psychologii, kompetencji miękkich oraz innych ciekawych i edukacyjnych zagadnień ze świata farmacji.

Gośćmi naszych webinarów będą przypuszczalnie znane Wam osoby – takie jak np. mgr prawa Monika Bartwicka, mgr farm. Zosia Winczewska czy dr psychologii Mateusz Zatorski.

Zapisy na dwa najbliższe webinary jak poniżej. Do 14 czerwca planujemy kolejne 6 webinarów! Śledźcie naszą stronę, aby poznać więcej szczegółów. Jesteśmy przekonani, że każdy farmaceuta znajdzie tutaj coś dla siebie!

Leki i suplementy diety – interakcje w praktyce

Czy wiesz jakie są najczęściej spotykane rodzaje interakcji między lekami i suplementami diety oraz jak spożywany pokarm wpływa na biodostępność substancji zawartych w przyjmowanych preparatach? Jeżeli jesteś zainteresowany tematem i chcesz podnieść swój poziom wiedzy w tym zakresie, koniecznie zapisz się na to szkolenie.

Dowiedz się więcej »