Noworoczny Koncert dla Farmaceutów A.D. 2024

koncert

NUTRONIUSY | 18.02.2024

Noworoczny koncert dla Farmaceutów, co roku stanowi wyjątkowe wydarzenie, podczas którego farmaceuci mogą na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, celebrując swoją pasję i oddanie dla sektora zdrowia. Jest to także moment, w którym całe środowisko może zjednoczyć się w atmosferze radości i muzyki.

Noworoczny Koncert dla Farmaceutów A.D. 2024

Tegoroczna, XXIII już edycja Koncertu odbyła się w niedzielę 4 lutego w pięknej sali Warszawskiej Filharmonii Narodowej, gromadząc ponad 1000 farmaceutów-melomanów i jednocześnie uznanych osobiści ze świata farmacji. Tradycyjnie, koncert składał się z dwóch części – oficjalnej, podczas której wręczono wyróżnienia wieloletnim partnerom wydarzenia, a także zasłużonym farmaceutom – oraz części muzycznej, będącej niezapomnianym doznaniem artystyczno-duchowym.

Koncert dla Farmaceutów A.D. 2024 ponownie był dla nas szczególnym wydarzeniem, nie tylko z uwagi na obecność i niezwykły kunszt muzyczny Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, ale również z powodu otrzymania wyróżnienia dla Nutropharmy jako wieloletniego partnera Naczelnej Izby Aptekarskiej w Warszawie. Jako producent suplementów diety, jesteśmy niezwykle dumni ze współpracy z Naczelną Izbą Aptekarską, co stanowi dla nas potwierdzenie wysokich standardów, jakie reprezentuje nasza firma oraz nieustającego zaangażowania w promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia Polaków.

Przy okazji chcielibyśmy złożyć najwyższe wyrazy szacunku i uznania dla wyróżnionych podczas Koncertu farmaceutów – Danuty Napora, Lucynie Augustyniak, Wiktorowi Napióra oraz Włodzimierzowi Hudemowiczowi – i życzyć im dalszych sukcesów i niezwykłej satysfakcji z działań, jakie wnoszą dla dobra służby zdrowia oraz poprawy jakości życia pacjentów.

Dziękujemy również Naczelnej Izbie Aptekarskiej w Warszawie za tę wspaniałą inicjatywę muzyczną i z wielką radością już teraz czekamy na kolejny rok, a wraz z nim na kolejną ucztę artystyczną, celebrowaną wspólnie z farmaceutami – wielkimi miłośnikami ponadczasowego piękna, jakie wnosi w nasze życie muzyka, a wraz z nią nadzieja na lepsze jutro!

Opracowanie: NutroPharma

Autor zdjęcia: © Plateaux / Wojciech Dobrogojski