Nutropharma nagrodzona Złotym Godłem 2023

zloty_glob

NUTRONIUSY | 31.05.2023

„Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę – co oznacza, że wszystkie tryby działają prawidłowo i zostaliśmy doceniani za wdrażanie, a także promowanie idei jakości we wszystkich aspektach naszej działalności.” – mówi Dorota Hernik, Koordynator ds. Kontroli Jakości, Nutropharma.

Złote Godło 2023 czyli Najwyższa Jakość Quality International 2023

Po raz kolejny mamy dowód na to, że nasza dewiza pod hasłem: Najwyższa jakość to nasz standard – to nie są tylko czcze słowa. Mamy na to kolejne niezbite dowody, że produkty Nutropharma są bezpieczne i gwarantują najwyższą jakość!

Tym bardziej z prawdziwą radością i dumą ogłaszamy, że Nutropharma otrzymała Złote Godło i tytuł „Najwyższa Jakość Quality International 2023” za swój autorski nadprogramowy system zarządzania jakością NQS oraz za linię suplementów diety Nutrique!

„Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę, bowiem zachowujemy wysokie standardy produkcji i codzienną pracą udowadniamy, że przestrzeganie procedur i wysokich standardów GMP, GHP wpływa na wysoką jakość produktów Nutropharma. Ważny jest również dobór odpowiednich surowców, przygotowywanie specyfikacji, etykiet, koncepcji naukowych produktów. Dostaliśmy te nagrody, co oznacza, że wszystkie tryby działają prawidłowo i zostaliśmy doceniani za wdrażanie, a także promowanie idei jakości we wszystkich aspektach naszej działalności” – mówi Dorota Hernik, Koordynator ds. Kontroli Jakości, Nutropharma

Dziękujemy całemu zespołowi Nutropharma za zaangażowanie oraz Wam Farmaceuci za zaufanie i współpracę. Jesteśmy zaszczyceni i zmotywowani do dalszego działania w imię dobra Waszego i Waszych pacjentów!

Więcej przeczytasz tutaj: https://liderzyjakosci…

Opracowanie: NutroPharma