Odtwórz wideo

Prawa pacjenta w aptece

Categories Webinary
Nowe uprawnienia dla farmaceutów, to także duża odpowiedzialność za pacjenta i właśnie o prawach pacjenta rozmawiamy, zarówno w kontekście opieki farmaceutycznej, jak i codziennej pracy w aptece. Nasz gość – mgr prawa Monika Bartwicka – omówi tematy związane z prawem do świadczeń zdrowotnych, prawo do zachowania poufności i przystępnej informacji o stanie zdrowia pacjenta. Nie zabraknie też szereg innych zagadnień, jakich każdy farmaceuta powinien być świadomy.

#monikabartwicka Wykładowca

mgr Monika Bartwicka – prawnik, absolwentka podyplomowych studiów z zakresu prawa medycznego i zarządzania zasobami ludzkimi. Od ponad 10 lat szkoli farmaceutów i lekarzy z obszaru prawnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa farmaceutycznego. Wykładowca akademicki oraz prelegentka na wielu konferencjach naukowych poświęconych farmacji. Współtwórca marki Innowacyjny Szpital i firmy PMLgroup. Prywatnie miłośniczka podróży, mama Frania, Leosia i Helenki😊

Monia Bartwicka_bez tla

#farmawiedzy

Tematy

Nowe uprawnienia dla farmaceutów, to także duża odpowiedzialność za pacjenta i właśnie o prawach pacjenta porozmawiamy zarówno w kontekście opieki farmaceutycznej jak i codziennej pracy w Aptece. Omówimy m.in. tematy z zakresu:

  • Prawa do świadczeń zdrowotnych
  • Prawo do poufności
  • Prawo do przystępnej informacji o stanie zdrowia
  • Inne prawa pacjenta, których farmaceuta musi być świadomy
  • Sesja pytań i odpowiedzi Q&A.

Zapraszamy na webinar, gdzie otrzymacie garść praktycznej i rzetelnej wiedzy, której warto być świadomym!